Eurostep przekazuje posadzki epoksydowe.

Eurostep przekazuje posadzki epoksydowe.

Przedsiębiorstwo Eurostep Poland to najbardziej rozpoznawalny na arenie krajowej wytwórca posadzek i producent żywic. Propozycja firmy to zaawansowanej marki posadzki z żywic wykonane z różnego rodzaju tworzyw, proponowane także do budownictwa mieszkaniowego, jak na przykład na większe przestrzenie. Są to zatem posadzki metakrylowe, epoksydowe, poliuretanowe, hybrydowe.

Przedsiębiorstwo wyróżnia polimocznik wysoka klasa działalności. Powierzone projekty są oceniane bardzo dobrze, ponieważ są za każdym razem trwałe i estetyczne. Niżej znajduje się przegląd sugerowanych nawierzchni.

Odporne na mróz nawierzchnie, czyli kamienne dywany, to bardzo dobry patent na posadzkę równocześnie niebanalną jak i długotrwałą. Są one nieprzepuszczalne, użyteczne, nie kurzą się i służą przez długi czas. Kamienne dywany są wytwarzane na bazie żywicy .

Posadzki epoksydowe (w ofercie przedsiębiorstwa to np. Eurofloor RCWA, Eurofloor SL-R) to typ nawierzchni, jaka najbardziej zdaje egzamin w magazynach i halach przemysłowych. Są one nad wyraz trwałe, dlatego służą jako ochrona powierzchni podłogowych. Te posadzki przemysłowe powinny być bardzo trwałe, niepodatne na zniszczenia, ponieważ wyznaczają podstawę konstrukcyjną hal. Zastosowana do produkcji tego rodzaju powierzchni żywica powoduje, że posadzka będzie służyć przez długi czas.

Posadzki metakrylowe (np. Eurofloor Plexilith PUMA, Eurostep Roadmark) charakteryzują się przede wszystkim możliwością impregnacji i niedługim czasem utwardzania.

Posadzki z żywic są coraz częściej wykorzystywanym rodzajem nawierzchni. To dzięki temu, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne a także na kurz. Firma Eurostep Poland zaprasza do zakupu posadzek stworzonych w najwyższej i pionierskiej jakości.

eurostep posadzki

Comments are closed.